Карта бойових дій в Україні 12 грудня

Сьогодні, 12 грудня, в Україні розпочався 656 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 12 грудня.

У ніч з 10 на 11 грудня російські війська завдали серії ракетних та безпілотних ударів по Україні. Російські сили запустили 18 безпілотників “Шахед-131/136”.

Президент України Володимир Зеленський зустрінеться із представниками уряду США у Вашингтоні 12 грудня.

Українські військові чиновники зазначили, що російські війська нещодавно активізували механізовані наступальні операції біля Авдіївки.

Командувач Сухопутними військами України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські війська вели наступальні дії у напрямку Сіверска (27 км на північ від Бахмута). Також український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили щонайменше 13 атак російських військ у таких районах:

  • Григорівки (9 км на північний захід від Бахмута),
  • Богданівки, Івановського (6 км на захід від Бахмута),
  • Кліщівки,
  • Андріївки,
  • Північного (21 км на південний захід від Бахмута)

У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили атаки російських військ біля самої Авдіївки; на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки); на південь від Північного (6 км на захід від Авдіївки) та Тоненці (5 км на захід від Авдіївки); та поблизу Первомайського (10 км на південний захід від Авдіївки) та Невельського (14 км на південний захід від Авдіївки).

Олександр Штупун заявив, що російські війська 10 грудня розпочали масштабні наступальні операції за підтримки бронетехніки в районі Авдіївки та Мар’їнки (на захід від Донецька). Також він повідомив, що українські війська знищили 11 російських танків та 15 бойових броньованих машин.

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки в районі Красногорівки (на захід від Донецька), Мар’їнки та Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька).

Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки в районі Роботина та Новопокровки (12 км на північний схід від Роботина).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...