Карта бойових дій в Україні 11 січня

Сьогодні, 11 січня, в Україні розпочався 686 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 11 січня.

У середу, 10 січня, Литва оголосила про новий пакет довгострокової військової допомоги Україні на суму 200 мільйонів євро.

Російські війська просувалися на південний захід від Бахмута і міста Донецька, а також на східному (лівобережжі) Херсонської області на тлі позиційних боїв, що продовжуються, по всьому фронту.

Російська влада продовжує депортувати ув’язнених з в’язниць окупованої України до Росії і, ймовірно, використовують виправні колонії в рамках широкомасштабних зусиль зі збору даних про українських громадян.

Геолоковані кадри, опубліковані 10 січня, показують, що російські війська просунулися на південний захід від Бахмута.

Позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний схід від Бахмута в районі Веселого,
  • на захід від Бахмута в районі Богданівки та Іванівського,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки та Андріївки.

Представник української бригади, яка діє на Бахмутському напрямку, заявив 10 січня, що морозні погодні умови сприяють менш інтенсивним атакам піхоти на цих напрямках.

10 січня російські та українські війська продовжили позиційні бої біля Авдіївки, але підтверджених змін на лінії фронту не було.

Позиційні бої тривали на північний захід від Авдіївки в районі Новобахмутівки, Степового; на південний схід від Авдіївки в промзоні; на захід від Авдіївки в районі Сіверну; та на південний захід від Авдіївки в районі Первомайського та Невельського.

Геолоковані кадри, опубліковані 10 січня, показують, що російські війська просунулися на північний схід від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька).

Українські та російські джерела повідомили, що позиційні бої тривали в районі Роботина, Вербове (на схід від Роботина) та Новопрокопівки (на південь від Роботина).

Російські блогери заявили 10 січня, що російські війська повертають раніше втрачені позиції на захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...