Карта бойових дій в Україні 10 листопада

Сьогодні, 10 листопада, в Україні розпочався 625 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати територію.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 10 листопада.

Український генеральний штаб повідомив, що російські війська провели близько 30 атак на північний-захід та південний-захід від Бахмута в період з 8 по 9 листопада.

Росія може спробувати постачати газ до Ірану через Казахстан.

Російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ, Сватове, Кремінна, в районі Бахмута, на авдіївському напрямку, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецька та Запорізької області, на заході Запорізької області і наступали в районі Куп’янська.

Російські війська 9 листопада продовжили наступальні дії на авдіївському напрямку та, як повідомляється, просунулися вперед. Офіційний представник Таврійської групи військ України полковник Олександр Штупун зазначив, що російські сили за останні кілька днів активізували використання авіації на авдіївському напрямку та використовують гелікоптери Ка-52 та Мі-8, а також штурмовики Су-25.

У Генштабі України повідомили, що російські війська за підтримки авіації провели безуспішні атаки на південний схід від Новокалинового (10 км на північний захід від Авдіївки), а також в районі Авдіївки, Кераміка (10 км на північний захід від Авдіївки), Степового , Північного (5 км на захід від Авдіївки) та Первомайське (10 км на південний захід від Авдіївки).

Штупун зазначив, що російські сили концентрують наступальні зусилля в районі Мар’їнки та Новомихайлівки (10 км на південь від Донецька). В Генштабі України повідомили, що російські війська провели 23 безуспішних атаки двох міст. 

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили напад російських військ у районі Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки) та на південь від Пречистівки (18 км на південний схід від Великої Новосілки).

Українські сили 9 листопада продовжили контрнаступальні операції на заході Запорізької області і досягли підтверджених успіхів. На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 8 листопада, видно, що українські війська просунулися на північний захід від Вербового (9 км на схід від Роботина). 

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямі.

Український генеральний штаб повідомляє, що російські війська провели безуспішні атаки у районі Вербово та Роботина.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...