Карта бойових дій в Україні 10 грудня

Сьогодні, 10 грудня, в Україні розпочався 654 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 10 грудня.

Російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід та південний захід від Донецька, у прикордонному районі Донецька та Запорізької області, а також на заході Запорізької області та наступали в районі Кремінної.

Міністр оборони України Рустем Умеров розповів про зусилля України щодо боротьби з корупцією та підготовки до прибуття винищувачів F-16 найближчим часом 9 грудня.

У суботу, 9 грудня, український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Богданівки, Іванівського та Кліщівки.

Російський блогер заявив, що російські війська також атакували район Андріївки (10 км на південний захід від Бахмута).

Генштаб України повідомив, що російські війська безуспішно атакували на схід від Новобахмутівки і в районі Степового, Авдіївки, Тоненького (5 км на захід від Авдіївки) та Первомайського.

Український журналіст Юрій Бутусов заявив, що російські військові використовують дистанційно керовану колісну та гусеничну техніку для доставки вантажів на передові позиції та евакуації поранених на Авдіївському напрямку, а російський блогер пояснив використання дистанційно керованої техніки високою російською технікою. втрати та кількість літаючих у цьому районі дронів.

Російські блогери повідомили, що російські війська продовжують бойові дії на північній околиці Мар’їнки (на захід від Донецька) та в районі Новомихайлівки (10 км на південний захід від Донецька).

Український генеральний штаб повідомив про безуспішні атаки російських військ у районі Мар’їнки, Красногорівки (на західній околиці Донецька), Новомихайлівки та Перемоги (5 км на південний захід від Донецька).

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ на захід від Роботина та Вербового та в районі Новопокровки (16 км на північний схід від Роботина). 

Російські блогери стверджують, що погані погодні умови на заході Запорізької області впливають на наземну активність та обстріли Росії та України.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...