Житель Київської області спробував виїхати за кордон, і отримав одразу 3 статті Кримінального кодексу – відео

Молодий мешканець Київської області вирішив виготовити фальшиві документи, щоб за їх допомогою покинути територію України. Але в нього нічого не вийшло.

Фальшиві документи щодо непридатності до військової служби 30-річний мешканець столичної області виготовив за 7 тисяч доларів.

Проте перетнути кордон за цими документами йому не вдалося. Документи викликали питання у прикордонників і вони здійснили дзвінок, щоб перевірити їхню справжність. У військкоматі підтвердили, що жодних документів про непридатність молодій людині не видавали. Навіть більше, виявилося, що співробітники ТЦК вже виписали йому повістку, але не змогли його знайти за місцем його реєстрації.

Щоб “вирішити питання” з прикордонником, дружина втікача разом із чоловіком спробували дати хабар у 2 тисячі доларів, але не вийшло і тут.

У результаті молодого чоловіка, який спробував втекти з країни, тепер буде притягнуто до відповідальності відразу за 3 статтями Кримінального кодексу, повідомляють у Прикордонній службі України.

Нагадаємо, у жовтні правоохоронні органи викрили у Києві угруповання, яке займалося виготовленням та продажем підроблених дипломів про освіту та документів, що дозволяють військовозобов’язаним перетнути кордон України.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...