Як виглядає “містечко Хансена” для переселенців під Києвом, яке відвідав Зеленський – фото

Президент України Володимир Зеленський оглянув один із найкрасивіших мікрорайонів, який збудували для українців, які втратили своє житло під час повномасштабної війни з Росією.

Президент України здійснив робочу поїздку до Київської області. Там він відвідав “містечко Хансена” – це один із найвдаліших проектів, збудованих в Україні з початку війни з Росією для тих людей, які втратили свої будинки та квартири.

“Містечко Хансена” будується в селі Тарасівка за рахунок благодійників. Будівельними роботами займається компанія Wasatch Group разом із благодійною організацією To Ukraine with love, повідомляє сайт президента України.

Загальна площа містечка для внутрішньо переміщених осіб – 9 га. Усі квартири забезпечені меблями, сучасною технікою, текстилем та навіть наборами посуду. У кожній квартирі від 2 до 5 кімнат, там можуть мешкати великі сім’ї, що складаються з 5-6 осіб.

Також у місті з’являться квартири для дитячих будинків сімейного типу. Крім того, у “містечку Хансена” незабаром з’явиться школа на 600 учнів, дитячий садок на 70 малюків, бібліотека, публічні простори тощо.

Усі квартири українці отримуватимуть безкоштовно. Крім тих, хто втратив житло, право на квартири там матимуть члени сімей загиблих захисників, інваліди війни, які постраждали від війни тощо. Загалом у містечку оселиться 450 сімей.

Нагадаємо, у грудні 2022 року Vgorode писав, як виглядає життя переселенців у модульних будиночках на Київщині.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...