Гендиректор “Укрпошти” вирішив спілкуватися матом із клієнтом з приводу втрати посилки

Один із користувачів соцмережі X (Twitter) та клієнт “Укрпошти” вирішив поскаржитися гендиректору цієї компанії, що має великі проблеми з доставкою посилки. У відповідь людина №1 в українській поштовій компанії відповіла дуже грубо, матом. Це викликало бурхливе обговорення в Інтернеті.

Історія почалася зі скарги інтернет-користувача @crazygolub, який наприкінці липня написав в “Укрпошту”, що він уже чекає аж 3 місяці на посилку з футболкою, і чи підійшов їм розмір його футболки.

У коментарі до повідомлення користувача з’явився сам Ігор Смілянський, гендиректор “Укрпошти”, який спробував вирішити проблему у своєрідній манері.

Складнощі полягали в тому, що підтримка “Укрпошти” направляла @crazygolub у відділення, відповідальне за цю посилку, а там, у свою чергу, відсилали назад – звернутися на підтримку “Укрпошти”.

В результаті з’ясувалося, пише Dev.ua, що посилка була відправлена найдешевшим тарифом, в якому не передбачена можливість відстеження, як у звичайного листа в конверті з маркою. Тому “Укрпошта” не може встановити, де знаходиться посилка – на це немає технічної можливості. І знайти посилку може лише відділення.

Саме після цього користувач bookazoid_ уточнив, що виходить, що Укрпошта не несе відповідальності за доставку простого листа з маркою. На що отримав скандальну відповідь гендиректора, він написав: “Ніт бл..ть, якщо я скажу що я тобі відправив листа і ти його не отримав це Укрпошта проїб.. чи я поклав його в сумку та забув відправити?”.

Реакція Смілянського викликала бурхливе обговорення в Інтернеті.

А “Укрпошта” потім роз’яснила, що в компанії не відслідковують прості поштові листи, і що це не лише в Україні так – це міжнародна практика. На простих листах немає ідентифікатора – штрих-коду.

Нагадаємо, “Нова пошта” замість дрона якось надіслала військовим цеглу у заводській коробці.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...