До Молдови в церковному вбранні: на кордоні затримали екссвященника Києво-печерської лаври та двох “ряжених”

Прикордонники на Одещині затримали чотирьох чоловіків, серед яких був колишній казначей із Києво-Печерської лаври. Вони намагалися незаконно потрапити до Молдови.

Як повідомляє Державна прикордонна служба, двоє супутників колишнього казначея Києво-Печерської лаври були переодягнуті в брання священників.

Чоловіків затримали біля озера Кагул. Як виявилось, українцям пообіцяли, що за гроші їх перевезуть до Молдови. Вони заплатили по 4 тисячі доларів США.

З’ясувалося, що один з чоловіків був протоієрей, який раніше служив у казначействі Києво-Печерської Лаври. Після переходу монастиря до Православної церкви України клірик переїхав на Харківщину, а згодом запланував виїхати з України.

Знайшовши супутників, колишній священник забезпечив двох із них церковним одягом. Таким чином, вони хотіли не викликати підозр. 

Перевізник переправив їх через озеро Кагул та запевнив, що вони вже на молдовському березі. Насправді човняр висадив “батюшок” біля іншого українського села. 

Чоловіків затримали та склали протокол. Їм загрожує штраф від 3400 до 8500 гривень або адміністративний арешт терміном до п’ятнадцяти діб.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...