Депутат Київради отримав від матері подарунок у 300 тисяч доларів

Національне агентство з питань запобігання корупції  виявили у київського депутата незаконне збагачення на суму майже 8,5 мільйонів гривень. За даними ЗМІ, мова йде про співголову фракції ВО “Батьківщина” у Київраді Володимира Слончака.

Як повідомляють в НАЗК, згідно з декларацією депутата за 2020 рік, він отримав в подарунок від матері 300 тисяч доларів. Однак НАЗК з’ясувало, що розмір її доходів за останні 22 роки не дозволяв накопичити суму коштів для здійснення такого подарунку.

Мати звинуваченого розказала НАЗК, що ці гроші вона отримала від свого чоловіка, який займався підприємницькою діяльністю,  у спадок. Також додала до свого коментаря нотаріально завірену копію договору про дарування 300 000 доларів США.

Натомість, агентство отримало документ, де зазначено, що мати депутата успадкувала об’єкти нерухомого майна свого чоловіка, однак відомості про успадкування грошових коштів відсутні. До того ж, у померлого виявили грошовий борг у розмірі 35,5 тисяч гривень.

У зв’язку  з цим, НАЗК має всі підстави вважати депутата винним у здійсненні корупційного кримінального правопорушення. На разі триває досулове слідство.

Нагадаємо, НАБУ оголосило в розшук депутата Київради Трубіцина. Його звинувачують в отриманні хабаря в розмірі 1,39 мільйонів гривень.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...