Ченці Києво-Печерської Лаври останні дні вивозять із монастиря своє майно.

Після того, як стало відомо, що до кінця березня УПЦ МП має залишити територію Лаври, ченці, які проживають тут, розпочали активну роботу з вивезення з території різноманітних речей. Вивозять великі картонні коробки із речами, хрести, ікони, холодильники.

Для вивезення майна використовуються вантажні мікроавтобуси та вантажівки. На журналістів, які спостерігають за цим процесом, мешканці Лаври реагують нервово, пише “Обозреватель”.

Представників УПЦ Московського патріархату зобов’язали залишити усі приміщення Лаври до 29 березня. Ця дата – вже скоро, тому процес вивезення майна активно триває.

Біля кожної будівлі у Лаврі видно автомобілі, в які занурюють речі священнослужителі. На виїзді з території Лаври перебувають на чергуванні представники заповідника, вони контролюють, щоб замість особистих речей з території не відвезли об’єкти, які мають культурну цінність. Разом із працівниками заповідника чергують поліцейські.

При цьому ті представники духовенства, які спілкуються з журналістами, заявляють, що не збираються залишати територію Лаври до 29 числа.

Нагадаємо, Vgorode раніше писав, що ченці Української православної церкви Московського патріархату не мають наміру виселятися з Києво-Печерської Лаври. Про це заявив намісник Печерської Лаври митрополит Павла (Лебідь) у своєму відеозверненні, оприлюдненому 13 березня.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...