240 тисяч школярів Києва будуть навчатись офлайн

Батьки 240 тисяч киян шкільного віку погодились на навчання своїх дітей офлайн із першого вересня у школах столиці. 

Як повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, цей показник перевищує в 2,5 рази попередній. За його словами, це говорить про довіру до міської влади.

До слова, КМДА приділила особливу увагу ремонтам та модернізації бомбосховищ, щоб привести їх у належний стан та збільшити кількість місць. Станом на зараз, 417 шкіл із 420 мають укриття, у яких налічується 190 тисяч місць. В міській адміністрації пояснюють, в тих школах, де охочих навчатися більше, ніж місць в укритті, буде діяти змішана система навчання. 

Київрада виділила 550 мільйонів гривень на облаштування укриттів у закладах освіти, ще 61 мільйон гривень направлено на будівництво нових укриттів.  Наразі 85% бомбосховищ повністю готові приймати школярів. Натомість, деякі заклади освіти почнуть працювати в очному режимі після закінчення облаштування укриттів.

Цьогоріч столичні заклади освіти зберегли всі можливі формати навчання: дистанційне, змішане, очне. Таким чином, навіть ті, хто закордоном можуть навчатись в своїх школах онлайн.

Нагадаємо, стали відомі дати початку та кінця навчального року у школах Києва, а також усіх канікул.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...