У більшості домівок Києва та регіону вже є тепло, подачу води відновлено в повному обсязі – заступник прем’єр-міністра

Олексій Кулеба заявив, що після інтенсивного удару РФ значна частина осель Києва та Київщини вже забезпечена обігрівом, а подачу води відновлено цілком. Передбачається,









