Чоловік помер біля метро в Києві, причина смерті не пов’язана з ожеледдю – поліція.

У Києві правоохоронці спростували відомості про те, що поблизу метро “Деміївська” помер чоловік через ожеледь. Фатальним для 73-річного мешканця столиці став серцевий









