Потужна атака на енергосистему. Прем’єр-міністр продемонстрував зруйновану столичну ТЕЦ.

Російські війська цієї ночі завдали ударів по енергетичних спорудах, які забезпечували теплом райони Києва, Харкова та Дніпра Очільник Міненерго Денис Шмигаль разом із генеральним секретарем НАТО Марком Рютте побували на одній з київських ТЕЦ, по якій цієї ночі нанесла удар…









