У Києві на 1,2 мільярда гривень зменшили витрати на транспорт

Під час повномасштабної війни столична влада відкоригувала бюджет Києва на 2022 рік та Програму економічного та соціального розвитку. Одним із рішень стало скорочення проектів розвитку громадського транспорту на 1,2 мільярда гривень. Про це повідомляє ініціатива “Пасажири Києва”. Депутати проголосували за…









