Мешканці Києва звільнені від оплати за неодержане тепло в січні, але з певними умовами

Київтеплоенерго не включило вартість обігріву в квитанції за січень 2026 року за час, коли послуга не була доступною через ворожі обстріли. Оплату за частину січня буде









