Ментальне здоров’я стане головною темою Третього Саміту перших леді та джентельменів

Під час презентації для журналістів Саміту. Фото: фейсбук Олени Зеленської Саміт відбудеться у Києві 6 вересня. Психічне здоров’я стане темою для глобального діалогу у межах Третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбудеться 6 вересня у Києві. Місія саміту — посилювати м’яку силу перших леді та джентльменів світу…








