У підземному переході на Оболоні облаштували нове укриття в покинутій вбиральні

За словами голови Оболонської РДА Кирила Фесика, в межах пошуку підземних просторів, які можна використовувати як безпечні укриття, в районі виявили нові приміщення. Мова йде про підземні переходи. За словами Фесика, з ініціативи активних мешканців Оболоні, було виявлено 7 підземних громадських вбиралень, які вже роками не використовувались та перебували…









