Києву не довелось переходити на ручний режим вимкнення вуличного освітлення

Києву не довелось переходити на ручний режим вимкнення вуличного освітлення через збої в роботі мобільних операторів. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич. «Завдяки незалежній міській резервній лінії зв’язку і технології LoRaWAN ми оперативно реагуємо на зміни та оптимізуємо роботу освітлення в реальному часі.…







