У Шевченківському районі вшанували пам’ять ліквідаторів на Чорнобильській АЕС

Сьогодні у Свято-Миколаївському храмі керівництво Шевченківської РДА та небайдужі мешканці Києва, вшанували пам’ять героїв-чорнобильців «Ритуалом пам’яті» та урочистим покладанням квітів до Меморіалу пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи «Коло пам’яті», «Курган Могила». Адже саме 14 грудня було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Відомо, що у ліквідації катастрофи…









