В яких парках Києва цього року відбудуться ремонти: список

Незважаючи на повномасштабну війну з Росією, що триває, цього року влада Києва приділить велику увагу благоустрою зелених зон.

Наймасштабніший проект – створення єдиної рекреаційної зони, яка з’єднає парк “Наталка”, популярну серед городян Оболонську набережну та Оболонський острів. Це стане можливим після відкриття пішохідного мосту, про будівництво якого Vgorode нещодавно писав.

Також ремонти та капремонти пройдуть у більш ніж 30 скверах та парках столиці. Ось яких об’єктів він торкнеться:

  • парк відпочинку між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською – навколо озера Срібний Кіл. Тут пройде капремонт;
  • сквер ім. Кошиця у Дарницькому районі;
  • сквер на Контрактовій площі у Подільському районі;
  • сквер по Володимирському проїзду у Шевченківському районі;
  • парк “Гідропарк” у Дніпровському районі. Тут заплановано частковий ремонт.

Також у КМДА анонсували, що у деяких зелених зонах Києва облаштують доріжки з плиткою, велодоріжки, встановлять нові лави та урни, систему поливу, сучасне освітлення та відеоспостереження.

Також у деяких неназваних парках встановлять спортивні майданчики із тренажерами, дитячі майданчики, майданчики для вигулу собак, громадські туалети.

Нагадаємо, у столичному парку “Позняки” для спортсменів та відпочиваючих встановили нові комфортні лави. Вони з’явилися поруч із нещодавно створеним спортивним майданчиком.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...