Злив нафтопродуктів у Кирилівське озеро: прокуратура розпочала розслідування

Кримінальне провадження за фактом забруднення Кирилівського озера.

Витік засипано спеціальним сорбентом

Прокуратура та працівники поліції розпочали слідчі дії за фактом забруднення води в Кирилівському озері, що на Оболоні.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Після того, як у соцмережах з’явилися повідомлення про величезну нафтову пляму на поверхні озера, правоохоронці виїхали на місце події, щоб зафіксувати обставини та взяти зразки забрудненої води.

«Під час огляду виявлено на поверхні озера «Кирилівське» в Оболонському районі столиці маслянисті плями з характерним запахом, що може свідчити про злив нафтопродуктів», – розповіли в прокуратурі.

Розпочато судове розслідування за ч. 1 ст. 242 КК України (порушення правил охорони вод (водних об’єктів), якщо це спричинило забруднення поверхневих чи підземних вод і водоносних горизонтів, джерел питних, лікувальних вод або зміну їхніх природних властивостей, або виснаження водних джерел і створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи для довкілля).

«Оболонською окружною прокуратурою надано вказівки щодо проведення першочергових заходів, які необхідно здійснити у кримінальному провадженні для ефективного розслідування обставин забруднення водойм, встановлення розміру заподіяних збитків, джерел забруднення та осіб, які до цього причетні. Крім того, з метою уникнення розповсюдження забруднення водойми витік засипано спеціальним сорбентом», – повідомили правоохоронці.

Читайте також: У Києві запобігли розповсюдженню небезпечної хвороби

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *