У Парижі відкрили Київський сквер

Міська голова французької столиці Анн Ідальго відкрила сквер на знак “підтримки парижан українському народу”. Символічно, що ця подія відбулась в день 32-ї річниці незалежності України.

Як повідомив голова КМДА Віталій Кличко, він був присутнім на відкритті скверу в центрі Парижа, біля музею Пті-Пале, поруч з Єлисейськими полями. Там також були присутні українські бійці, які зараз лікуються та проходять реабілітацію у Парижі та біженці з тимчасово окупованих території.

Столиця Франції демонструє підтримку французьким народом боротьби українців за спільні європейські цінності – свободу, рівність та верховенство права. Пані мер завила, що дуже зворушена відкривати цей сквер, коли в Україні триває війна.

Також вчора ввечері Віталій Кличко разом з Анн Ідальго взяли участь у підсвіченні Ейфелевої вежі в кольори Державного прапору України.

Нагадаємо, у КПІ імені Ігоря Сікорського відкрили сквер Авіації та скульптурну композицію Авіаторам інституту. У цьому місці народжувалася історія світової авіації і понад 100 років тому випробовували перші літальні апарати Сікорський, Корольов, Калінін. У зв’язку із цим тут вирішили зробити сквер Піонерів Авіації. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...