У Львові студенти розклеїли оголошення з вимогою звільнити Ірину Фаріон з Львівської політехніки

У Львові студенти розклеїли оголошення з вимогою звільнити Ірину Фаріон з Львівської політехніки. Про це повідомляє Гал-Інфо.

«Чому в політехніці досі працюють паплюжники честі українських воїнів? Фаріон – геть з політехніки», – сказано в одному з них.

За даними місцевих телеграм-каналів вимоги щодо звільнення розклеїли студенти вузу у його приміщенні. «Звільнити Фаріон закликають студенти НУ «ЛП». Так-так, студенти Політехніки, де викладає ця пані. «Непогану» репутацію заробила собі Іринка», – йдеться у повідомленні.

Львівська політехніка опублікувала офіційну заяву. В ній сказано, що у вузі діє кодекс корпоративної культури, який визначає моральні принципи, правила та норми спілкування і поведінки учасників академічної спільноти нашого університету.

«Однак Львівська політехніка не несе відповідальності за висловлювання працівників та студентів поза університетом»,  – сказано в офіційному коментарі Національного університету «Львівська політехніка» щодо інтерв’ю Ірини Фаріон журналістці Яніні Соколовій.

Нагадаємо, скандальна ексдепутат та мовознавець Ірина Фаріон заявила, що не вважає українцями військових з “Азова”, які брали участь в обороні Маріуполя у 2022 році, через те, що вони не знають державної мови. Фаріон зазначила в інтерв’ю “Рандеву з Яніною Соколовою”, що не бачить підстав не знати української мови.

Також Фаріон назвала російськомовних – “москворотими биками, що ганьблять ЗСУ”, “сміттям, яке вигребуть із країни неминуче”. Боксер Олександр Усик присвятив Фаріон вірш. А соціальна мережа Фейсбук взагалі забанила обліковий запис викладачки.

Військовослужбовці різко відреагували на висловлювання Фаріон. Екс-командир полку “Азов”, а зараз – майор ЗСУ, заступник командира 3-ї ОШБр Максим Жорін написав їй відповідь, причому спеціально російською, в якій послав Фаріон “на…”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...