У Києві під час руху маршрутки у водія зупинилося серце

У Києві під час руху маршрутки водію стало зле та він втратив керування. Один із пасажириів вчасно зреагував та зупинив транспортний засіб.

Як повідомляє одна із пасажирок маршрутки Тетяна, у водія трапився серцевий напад.

Водій, каже Тетяна, якраз виїхав за місто і розігнався, проте під час руху знепритомнів. Але один з пасажирів миттєво зреагував.

Один із пасажирів заскочив на місце водія, взяв кермо і зупинив маршрутку. Водію викликали швидку та намагалися врятувати – робили непрямий масаж серця. Проте стало відомо, що чоловік так і не опритомнів. За словами інших пасажирів маршрутки, водій помер від тромбозу легеневої артерії.

Адвокат Богдан Кушнір наголошує, що кожен водій зобов’язаний проходити медичний огляд і отримати підтвердження, що він здоровий щодня перед тим, як виїхати на певний маршрут, повідомляє ТСН.

– Є певні захворювання та певні випадки, коли лікар не може з’ясувати, що це трапиться. Звичайно, у такому випадку ми можемо казати, що це був форс-мажор. Фактично відповідальність лікар, який допускав його на маршрут, може не нести, – розповідає адвокат.

Причини смерті водія має з’ясувати експертиза та виявити чи були у чоловіка певні захворювання, після чого буде питання до відповідальної особи, яка допустила його на маршрут.

Нагадаємо, 15 листопада, у Києві новим маршрутом ходитимуть автобуси № 41-Д. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...