Страйк перевізників у Польщі: помер ще один водій, а КПП “Дорогуськ – Ягодин” знов заблокували

На польсько-українському кордоні 16 грудня на КПП “Краківець-Корчова” помер ще один водій машини, яка стояла в черзі через страйк польських перевізників. А сьогодні 18 грудня польські перевізники знову заблокували проїзд вантажівок через пункт перетину кордону Польщі та України “Дорогуськ – Ягодин”.

За даними Державної прикордонної служби, акція почалася сьогодні о 15 годині на під’їзних шляхах до пункту пропуску.

– Про її початок інформація надійшла від Прикордонної варти Республіки Польща. Організатори протесту планують пропускати лише по 1 вантажному автомобілю на годину. Водночас інформують, що пропускатимуть транспортні засоби з вантажами безпекового, гуманітарного характеру та ті, які перевозять тварин, продукти, що швидко псуються, – йдеться в повідомленні.

Також, додають прикордонники, протестувальники не планують зупиняти автобуси. Держприкордонслужба просить водіїв і перевізників врахувати цю інформацію.

Також стало відомо, що на польсько-українському кордоні на КПП “Краківець-Корчова” 16 грудня помер водій машини, яка стояла в черзі через страйк польських перевізників. Відповідну інформацію підтвердив “Суспільному” віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

– Водія забрала швидка, дорогою до лікарні він помер. Поки мені не відомо, з якої він компанії, – зазначив Балін.

Це вже третій випадок смерті українського водія від початку блокування українсько-польських пунктів пропуску.

Про попередні два випадки Vgorode розповідав раніше.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...