Стало відомо, наскільки потужною стала ППО у Києві перед початком зими

У КГВА розповіли про те, наскільки посилилася протиповітряна оборона у Києві на осінь 2023 року.

Як розповів голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко в інтерв’ю ТСН, Київ регулярно отримує нові системи ППО. Крім того, Президент України під час свого останнього візиту до США домовився щодо виробництва систем ППО на території України. Спільне зі Штатами виробництво почне працювати вже до кінця цього року.

Також Попко розповів, що Київ має багаторівневу систему протиповітряної оборони. До неї входять як мобільні вогневі групи, так і зенітно-ракетні комплекси різної дальності.

Кількість різноманітних засобів протиповітряної оборони, які мають ЗСУ у Києві та околицях, вражають. До них входять: ЗРК – “Оса”, “Avenger”; ПЗРК – “Piorun”, “Голка”, “Стріла”, “Stinger”, “Martlet”, RBS -70; ЗСАУ “Gepard”, ЗСУ “Шилка”, ЗУ-23 і т.д. Також на озброєнні зенітників під Києвом є зенітно-ракетні комплекси: С-300, “Бук”, С-125, “NASAMS”, “IRIS-T”, “Crotale”, “Patriot”.

Постійно йде збільшення кількості мобільних вогневих груп та покращення техніки.

При цьому Попко нагадав, що жодна система ППО у світі не дає стовідсоткового результату, тож не можна нехтувати укриттями.

Нагадаємо, також Попко розповів, що у місті підготовлено схеми резервного живлення. Були вперше у світовій практиці розроблено варіанти подолання можливих наслідків нових обстрілів та пошкоджень.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...