На Майдані Незалежності чоловік публічно осквернив єврейську Ханукію

У Києві на головній площі встановили найбільшу Ханукію у Європі. Чоловік осквернив її, записавши процес на відео, після чого виклав його у соціальні мережі.

Єврейська громада України святкує Хануку. На честь цього на Майдані Незалежності було встановлено Ханукію – це світильник, який запалюють протягом восьми днів Ханукі.

В інтернет потрапило відео, як чоловік прямо на головній площі столиці підходить до Ханукії та демонстративно мочиться на неї, говорячи “Бачили? Вогонь загасив”. При цьому на відео він називає Ханукію “граблями”, а також каже “наші хлопці гинуть за те, щоби євреї заселяли нашу землю?”

Об’єднана єврейська громада України заявила, що в центрі Києва було вчинено акт антисемітизму, а також порушення закону.

Єврейська громада звернеться до поліції Києва із заявою про скоєння кримінального злочину за статтею 161 Кримінального кодексу України. Також вони просять допомогти в ідентифікації зловмисника, а також встановити першоджерело публікації відео.

Також у єврейській громаді нагадують, що Ханука є державним святом в Україні.

Нагадаємо також, що на Ханукію, яку почали встановлювати на Майдані Незалежності наприкінці 2021 року, напав хуліган, який спробував її зруйнувати. Сталося це в неділю серед білого дня під крики “Не треба було ставити”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...