Карта бойових дій в Україні на 29 листопада

Сьогодні, 29 листопада, в Україні розпочався 643 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоб забрати більше территорій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 29 листопада.

Представник Головного управління військової розвідки України (ГУР) Андрій Юсов заявив 28 листопада, що особи, які отруїли дружину голови ГУР Кирила Буданова Маріанну Буданову невстановлені.

Заступник міністра оборони Ірану бригадний генерал Мехді Фархі заявив 28 листопада, що Росія та Іран завершили закупівлю російських літаків.

Російські війська продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, а також на заході Запорізької області, а також наступали в районі Куп’янська. та Авдіївки.

У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжили штурмові операції на південь від Бахмута. У Міноборони Росії заявили, що російські війська відбили атаки української армії в таких районах:

  • Кліщівка (7 км на південний захід від Бахмута),
  • Годин Яр (13 км на захід від Бахмута)

Як повідомляють у Генштабі України, українські війська відбили атаки російських військ у районі Богданівки (6 км на північний захід від Бахмуту), Івановського (6 км на захід від Бахмута), Кліщівки та Андріївки (13 км на південний захід від Бахмута).

Український Генштаб повідомив, що 28 листопада українські війська відбили російські атаки на північний захід від Горлівки в районі Північне (11 км на північний захід від Горлівки).

Український генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили атаки російських військ в таких районах:

  • на схід від Новобахмутівки (13 км на північний захід від Авдіївки);
  • на північний схід від Бердичі (7 км на північний захід від Авдіївки);
  • поблизу Авдіївки, Степове (3 км на північ від Авдіївки),
  • Дослідне (4 км на південь від Авдіївки),
  • Північне (6 км на захід від Авдіївки)
  • Первомайське (11 км на південний захід від Авдіївки);
  • південніше Тоненці (7 км на захід від Авдіївки).

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки в районі Красногорівки (на захід від міста Донецьк), Мар’їнки (на південний захід від міста Донецьк) та Новомихайлівки (11 км на південний захід від міста Донецьк).

У Міноборони Росії заявили, що 28 листопада російські війська відбили атаку українських військ біля Георгіївки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що українські сили за останні кілька днів досягли невстановленого успіху на захід від Роботина у напрямку Копані (5 км на північний захід від Роботина).
У Генштабі України повідомили, що російські війська безуспішно атакували райони Роботина та Новопрокопівки.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...