Карта бойових дій в Україні на 18 листопада

Сьогодні, 18 листопада, в Україні розпочався 633 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону оккупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 18 листопада.

У ніч із 16 на 17 листопада російські війська завдали серії безпілотних та ракетних ударів по Україні. Президент України Володимир Зеленський заявив, що війна між Ізраїлем та ХАМАС негативно вплинула на постачання снарядів до України.

Російські війська продовжували наступальні дії на рубежі Куп’янськ, Сватове, Кремінна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області, на заході Запорізької області і просувалися на кількох ділянках фронту.

Геолоковані кадри, опубліковані 17 листопада, показують, що українські війська просунулися на південний схід від Південного (24 км на південний захід від Бахмуту).

Офіційний представник Сухопутних військ України підполковник Володимир Фіте заявив 17 листопада, що російські війська провели втричі більше наземних ударів на Бахмутському напрямку, ніж на Лимансько-Купянському напрямку.

Російські джерела стверджують, що 16 та 17 листопада російські війська просунулися на захід від Красногорівки (5 км на північний захід від Авдіївки); у напрямку Новокалинове (13 км на північний схід від Авдіївки) та Очеретине (15 км на північний захід від Авдіївки); а також поряд з відвалом (6 км на північний захід від Авдіївки), Авдіївським коксохімічним заводом на північний захід від Авдіївки та промисловою зоною.

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували в районі Кераміка (14 км на північний схід від Авдіївки), Степового та Авдіївки, на схід від Новобахмутівки (7 км на північний захід від Авдіївки) та на південь від Тоненки (6 км на північ) на захід від Авдіївки).

Український генеральний штаб повідомив, що російські війська провели невдалі атаки в районі Мар’їнки (на західній околиці міста Донецьк), Перемоги (5 км). на південний захід від Донецька), Новомихайлівка (10 км на південний захід від Донецька) та Водяне (25 км на південний захід від Донецька).

Міністерство оборони Росії заявило, що українські сили безуспішно атакували райони Георгіївки (7 км на захід від Донецька) та Новомихайлівки.

Український Генштаб повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки в районі Старомайорського (9 км на південь від Великої Новосілки). На кадрах із геолокацією, опублікованих 16 листопада, видно, як українські війська відбивають російський наступ на захід від населеного пункту Новодонецьке (12 км на південний захід від с. Велика Новосілка).

На кадрах із геоприв’язкою, опублікованих 16 листопада, видно, що українські війська трохи просунулися на південний захід від Роботина. 

Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили більше шести атак російських військ у районі Роботина та на захід від Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...