Карта бойових дій в Україні 23 жовтня

Сьогодні, 23 жовтня, в Україні розпочався 607-й день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед, атакує і Росія.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 23 жовтня.

У неділю, 22 жовтня, українські війська продовжили контрнаступальні дії під Бахмутом та на заході Запорізької області. Як повідомляє Генштаб України, українські війська продовжують наступальні дії на південь від Бахмута та на Мелітопольському (захід Запорізької області) напрямках.

Також, 22 жовтня російські сили завдали серії ракетних та безпілотних ударів по Україні. Українські військові повідомили, що російські сили запустили вісім ракет С-300, ракету Х-59, три безпілотники Шахед-131/136 і два безпілотники невстановленого типу. ППО України знищили три безпілотники «Шахед» та ракету Х-59. Як повідомляють українські офіційні особи, російські війська завдали ракетного удару по терміналу «Нової пошти» біля Харкова, а також по Костянтинівці Донецької області ракетами С-300.

Російська окупаційна влада продовжує використовувати культурні та освітні програми для насильницької русифікації українських дітей.

22 жовтня українські сили продовжили наземні атаки біля Бахмута та просунулися вперед. Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що українські сили активізують свої дії вздовж залізничної лінії Бахмут-Горлівка, і заявив, що українські сили перетнули залізничну лінію на північ від Зеленопілля (12 км на південний захід від Бахмута).

У Міноборони Росії заявили, що українські сили безуспішно атакували райони Богданівка (5 км на північний захід від Бахмута) та Кліщеївка (7 км на південний захід від Бахмута). Також один з російських блогерів стверджує, що 21 і 22 жовтня українські сили продовжували спроби перетнути залізницю лінією Кліщеївка-Андріївка (7-10 км на південний захід від Бахмута).

Як повідомляє український Генштаб, українські війська відбили атаки російських військ у районі Васюківки (16 км на північ від Бахмута), Богданівки, Хромового (безпосередньо на захід від Бахмута), Андріївки та Дружби (18 км на південний захід від Бахмута).

22 жовтня російські війська продовжили наземні атаки біля Авдіївки та здійснили підтверджений незначний наступ на південь від Авдіївки. Геолоковані кадри, опубліковані 21 жовтня, показують, що російські війська трохи просунулися на південний схід від Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки).

У Генштабі України повідомили, що українські сили відбили атаки російських військ у районі Кераміка (10 км на північний захід від Авдіївки), Степового (3 км на північний захід від Авдіївки), Авдіївки, Тоненького (5 км на захід від Авдіївки), Досвідченого (3 км на південний захід від Авдіївки), Невельського та Первомайського.

22 жовтня російські війська продовжили наземні атаки на південний захід від Донецька, але не досягли успіхів. Український генеральний штаб повідомив, що українські сили відбили більше 20 російських атак у районі Мар’їнки, Красногорівки та Перемоги (усі на південно-західній околиці Донецька), Невельського (безпосередньо на захід від Донецька) та Новомихайлівки (25 км на південний захід від Донецька) .

Російський блогер заявив, що російські війська безуспішно атакували райони Мар’їнки та Новомихайлівки.

22 жовтня українські сили продовжили наступальні операції на заході Запорізької області, але не досягли успіхів. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському напрямі (захід Запорізької області).

Російські війська 22 жовтня контратакували західну частину Запорізької області, але не досягли підтверджених чи заявлених успіхів. Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили напад російських військ у районі Роботина та Вербового.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...