Карта бойових дій в Україні 18 серпня

Сьогодні, 18 серпня, в Україні розпочалася 541-а доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 18 серпня.

Українські війська 17 серпня продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту та просунулися в районі Бахмута та на західній частині Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на Бахмутському, Бердянському та Мелітопольському напрямках. Геолокаційні кадри, опубліковані 16 серпня, показують, що українські сили досягли незначних успіхів у південній Кліщіївці.

Російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна і, як повідомляється, просунулися 17 серпня. Генштаб України повідомив, що російські війська провели невдалі наступальні операції в районі Синьківки. Українські сили вели наступальні операції на лінії Сватове-Кремінна, але не просунулися 17 серпня. Речник Міноборони Росії та російського Центрального угруповання військ Олександр Савчук заявив, що українські сили безуспішно атакували поблизу Новоселівського.

Українські війська 17 серпня продовжили контрнаступальні дії на Бахмутському напрямку та вийшли на південний фланг Бахмута. Геолокаційні кадри, опубліковані 16 серпня, показують, що українські сили досягли незначних успіхів у південній частині Кліщіївки. Український Генштаб повідомив, що українські війська продовжили наступальні дії на південь від Бахмута та закріпилися на нових позиціях.

Українські війська продовжували контрнаступальні дії на західній частині Запорізької області та станом на 17 серпня просувалися вперед. Опубліковані 14 серпня геолокаційні кадри свідчать, що українські війська просувалися на південний захід від Новопокровки.

16 серпня українські війська завдали удару по тиловому російському полігону на півдні України. Опубліковані 16 серпня геолокаційні кадри показують український удар по російському полігону на захід від Приморського.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...