Карта бойових дій в Україні 1 січня

Сьогодні, 1 січня, в Україні розпочався 676 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але ті також наступають, щоби забрати більше територій.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 1 січня.

Російські сили провели ще одну серію ракетних та безпілотних ударів по Україні в ніч з 29 на 30 грудня та 31 грудня.

Перший заступник керівника адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко очолює роботу щодо зміцнення соціокультурного контролю над окупованими територіями України через інформаційний простір.

Російські та українські джерела повідомили, що позиційні бої тривали у таких районах:

  • на північний захід від Бахмута в районі Богданівки,
  • на південний захід від Бахмута в районі Кліщівки,
  • Андріївки.

Повідомляється, що на Бахмутському напрямі продовжують діяти підрозділи 58-го російського батальйону спецназу (1-й армійський корпус Донецької Народної Республіки).

Офіційний представник Таврійської групи військ України полковник Олександр Штупун повідомив, що російські війська збільшують чисельність резервів на Авдіївському та Мар’їнському напрямках.

Російські війська продовжили позиційні бої у районі Мар’їнки, Красногорівки і Георгіївки (обидві на захід від Донецька), Новомихайлівки (на захід від Донецька).

Голова військової адміністрації міста Курахове України Роман Падун заявив, що 31 грудня російські війська завдали ударів по Кураховому (на захід від міста Донецька) ракетами С-300 та РСЗВ “Ураган”.

Один російський блогер заявив, що російські сили досягли “серйозного прогресу” на заході Запорізької області за останній тиждень і що ситуація для українських сил особливо складна на захід від Роботина та біля Новофедорівки (на північний схід від Вербового).

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...