Жінка, яка жила у Києві з дитиною у землянці, порушила мовчання

Історія про жінку, яка мешкала на території Печерського району Києва у землянці разом зі своїм п’ятимісячним сином продовжує набирати обертів.

Столичні журналісти розшукали матір малюка та поспілкувалися з нею. Як виявилося, у жінки є своє бачення ситуації, що склалася.

Нагадаємо, що в Печерському районі столиці було виявлено 36-річну жінку, яка проживала зі своєю п’ятимісячною дитиною в покинутый недобудові без комунікацій в антисанітарних умовах.

Через загрозу життю та здоров’ю малюка поліція спільно зі спецслужбами вилучили дитину та передали її під нагляд лікарів. З жінкою почали працювати співробітники соцслужби.

Даний випадок викликав величезний резонанс у суспільстві та у коментарях під постом люди почали вимагати, щоб жінці повернули дитину та допомогли їй знайти прийнятне житло.

Після такого широкого резонансу у прес-службі Ювенальної поліції України вирішили відреагувати та розповіли про життя головної героїні новини. Варто зазначити, що факти з її біографії багатьох шокували і змусили кардинально змінити думку про ситуацію, що склалася.

Виявилося, що 36-річна жінка має двох дітей від попередніх шлюбів, проте з ними вона не спілкується.

Після народження останньої дитини її доправили волонтери до Полтавського реабілітаційного центру для матері та дитини, проте звідти вона втекла через “суворі правила та неможливість користуватися мобільним телефоном у будь-який час”.

Після цього вона приїхала з дитиною до Києва та оселилася у напівзруйнованій будівлі без комунікацій. Коли її виявили та почали з нею спілкуватися, то жінка, під час бесіди із соцпрацівниками, зізналася, що втомилася від дітей та вирішила написати відмовну від свого малюка. Вона заявила, що “так буде краще”.

Журналісти “ТСН” знайшли жінку та вислухали її бачення ситуації. Як виявилося, вона справді втекла з ребцентру.

Жінку звуть Антоніна Пашковська та їй 36 років. Вона родом із Кривого Рогу. У неї було два шлюби, в яких вона народила двох дітей. Перша дитина живе з біологічним батьком, а друга – під опікою її родичів.

– Якщо мені дитину не повернуть, то скажу чесно – я піду повішусь, – сказала Антоніна журналыстам і заплакала.

Однак жінка погодилася з тим, що умови в недобудованому приміщенні без комунікацій – це не те місце, де має проживати дитина.

Жінка зазначила, що соцслужби сказали їй знайти роботу і впорядкувати своє життя, проте нічого з вищепереліченого вона робити не збирається.

 – Мені сказали шукати роботу. Я хочу, щоб мені повернули дитину! – каже вона.

Ця історія, яка викликала резонанс у соцмережах, не перестає дивувати правоохоронців та соцпрацівників, які наполягають на тому, що дитина дивом вижила в таких умовах.

– Слава Богу, що ця дитина залишилася живою і що не було морозів. Нам вчасно повідомили про цей випадок. Від дитини було чути такий запах, що не можна було до неї підійти. Нині дитина перебуває у лікарні на обстеженні. Мати написала відмову, але має право протягом двох місяців звернутися до служби у справах дітей щодо поновлення батьківських прав, – заявила журналістам ТСН заступник директора центру соцслужб Печерського району Києва Ніна Довгуша.

Варто зазначити, що дитина має проблеми із здоров’ям. Мати сама зізналася, що годувала хлопчика дитячими сумішами тоді, коли їй вдавалося роздобути кип’ячену воду.

 – Дитина жила у повній антисанітарії, мати її не мила, а протирала вологими серветками. Жінка розповіла, що годувала сина дитячими кашками, коли знаходила кип’ячену воду, яку приносили люди. Під час тривалого спілкування з жінкою та пошуку шляхів вирішення її проблем вона сама сказала про те, що не хоче і не може далі виховувати сина, – зазначила Ніна Довгуша.

Окрім цього, оточуючі наполягають на тому, що жінка має проблеми не лише з алкоголем, а й з наркотиками. Однак сама Антоніна запевняє всіх довкола, що вона нічого не вживає і тільки палить.

Ця історія доводить лише одне: життя людини- це найвища цінність, а батьківство, у будь якому разі, має бути усвідомленим і відповідальним.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...