Індійський фільм, який знімали біля Маріїнського палацу у Києві, отримав “Оскар”

Фільм з Індії “RRR”, у якому показали одну з найкрасивіших будівель у центрі Києва, отримав престижну кінопремію, тепер його дивляться у всьому світі.

Нагадаємо, в 2021 році на площі перед Маріїнським палацом, де зазвичай проходять офіційні державні церемонії та мітинги, пустилися в танок півсотні танцюристів заради зйомок фільму. Фільм “Поруч реве революція” вийшов у прокат 2022 року.

Фільм став зірковим для “Боллівуду” – індійського кінематографу. Цьому багато в чому сприяв чималий бюджет – 72 млн. доларів. Незважаючи на витрати, фільм виявився прибутковим та окупився у прокаті.

Премію “Оскар” було вручено за найкращу оригінальну пісню – Naatu Naatu. Саме ця пісня і знімалася біля Маріїнського палацу, який є одним із символів Києва.

Герої фільму – революціонери, які подорожують іншими країнами до того, як розпочати боротьбу за звільнення своєї Батьківщини від британських колонізаторів.

Зйомки відбулися у Києві через пандемію – британських акторів не пускали до Індії, а індійських – до Європи. Україна ж впускала до себе всіх, і тому кадри з Києва тепер – в одному з найкращих фільмів у світі, які вийшли у прокат 2022 року.

Нагадаємо, нещодавно Vgorode писав про переможців премії “Оскар 2023”.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...