Як змінився Київ після демонтажу незаконних вивісок реклами

У жовтні цього року в деяких районах Києва прибрали понад 2,5 тисячі рекламних вивісок, які порушували міські стандарти. Комунальники прибрали близько тисячі одиниць рекламних вивісок, решту – самостійно зняли власники бізнесу.

В Управлінні з питань реклами КМДА розповіли, що загалом на вулицях Києва за минулий місяць демонтували 2665 незаконних рекламних конструкцій.

На яких вулицях провели демонтаж?

Демонтаж проводили на вулиці Дорогожицькій, проспекті Петра Григоренка, вулицях Полтавській, Анни Ахматової, Степана Рудницького, Харківському шосе та інших.

На вулиці Полтавській зняли рекламну вивіску, довжина якої була 20 метрів. Конструкцію встановили самовільно, вона була розміром із 8-поверховий будинок та перекривала частину вікон, декоративні елементи будівлі та частину інженерних комунікацій.

В Управлінні з питань реклами КМДА нагадали власникам бізнесу, що у столиці дозволені вивіски і реклама, але які розроблені за визначеним дизайном.

Ознайомитися з правилами та дізнатися, як оформити розміщення конструкції, можна на сайті Управління з питань реклами КМДА.

Нагадаємо, у Києві продовжується демонтаж пам’ятників, присвячених російським діячам. На Нивках прибрали пам’ятник Кирпоноса. 

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...