Більше 13 мільйонів гривень збитків: заступнику “Київського метрополітену” оголошено підозру

Один із заступників голови київського метрополітену отримав підозру в службовій недбалості, яка призвела до серйозних наслідків. Знаходиться на розгляді питання про застосування запобіжного заходу до нього.

Як повідомляють у Київській міській прокуратурі, протягом періоду з 2012 по 2017 рік КП “Київський метрополітен”, використовуючи кошти, отримані в рамках кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, уклало контракти з двома російськими акціонерними товариствами на виробництво та постачання вагонів для метрополітену.

Укладеними контрактами передбачено штрафні санкції за порушення умов постачання вагонів. Постачальник не виконав ці умови, однак посадовець метрополітену проігнорував цей факт. В результаті цього підприємство понесло значні фінансові втрати.

– У період 2013-2014 років постачальники порушили умови договору та у визначені терміни не поставили вагони на адресу КП “Київський метрополітен”. Однак підозрюваний, через неналежне виконання службових обов’язків, погодив платіжні доручення на оплату вагонів у повному обсязі без вирахування суми штрафу, чим заподіяв комунальному підприємству збитки в розмірі 13,1 млн грн, — пишуть у столичній прокуратурі.

Нині вирішується питання про обрання посадовцю метрополітену запобіжного заходу. Йому загрожує до 5 років в’язниці.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

No votes yet.
Please wait...