В Києві на станціях метро не працюють автомати самообслуговування

З ранку, 1 березня, в київському метрполітені із технічних причин на станціях метро не працюють комплекси з продажу та поповнення транспортних карток і паперових qr-квитків. Про це повідомляє КП “Київський метрополітен”, передає КГГА. Повідомляється, що фахівці ГІОЦ вже працюють над…









