У Києві зупинили жінку на викраденому автомобілі

Нещодавно увагу поліцейських привернув автомобіль Mazda, який рухався вулицею Федора Ернста у Солом’янському районі з порушенням правил дорожнього руху. Інспектори зупинили машину. За кермом перебувала 38-річна жінка. Жодних документів водійка не надала, позаяк у неї їх просто не було. Патрульні з’ясували, що на транспортному засобі закріплено номерний знак, який…









