На Київщині почались екстрені відключення світла

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба в ефірі національного телемарафону повідомив, що унаслідок масованої атаки рф по Україні без світла залишилися 40% Київської області. За його словами, стрибки електроенергії були поодинокими, наразі ситуація стабілізувалася. Водночас на сайті ДТЕК вже з’явилась інформація про екстрені відключення світла. Повідомлення від…









