“Енергетичне затишшя” скасовано: російські удари ракетами по об’єктах, застосовано “Циркон”, “Х-32” та “Іскандер-М” – дані моніторингу.

Вночі 3 лютого російські збройні сили здійснили навмисний напад на енергетичну систему України, особливо на електропідстанції біля Києва. Загарбники використали ракети









