В одній зі столичних шкіл зареєстрували спалах кишкової інфекції

194 Наразі діти перебувають у лікарні У вівторок, 17 вересня, в Дніпровському районі було зареєстровано п’ять випадків гострої кишкової інфекції серед учнів однієї із загальноосвітніх шкіл. Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб. “Наразі всі хворі були бактеріологічно…









