Власники елітних авто направили до бюджетів Київщини мільйони гривень

За два місяці поточного року власники елітних автомобілів направили до місцевих бюджетів Київщини 1,6 мільйона гривень. Такі дані озвучила виконуюча обов’язки начальника ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко. Зазначається, що із цієї суми юридичні особи сплатили 1,1 мільйона гривень…








