Прем’єр показав європейським колегам київську теплоелектроцентраль (фото)

ТЕЦ забезпечувала обігрівом 500 тис. людей у Києві Очільник Міненерго Денис Шмигаль у супроводі міжнародних колег відвідав одну з теплоелектроцентралей у Києві. Про це інформує «Главком», посилаючись на повідомлення Шмигаля в Telegram. «Сьогодні з нами голова Єврокомісії Урсула фон дер…









