Біля “Берестейської” водій не впорався з керуванням та збив комунальників

У Києві водій автомобіля вилетів на розділову смугу та збив двох комунальників, які займалися там збиранням. ДТП сталася вчора, 23 жовтня, біля станції метро “Берестейська”. Як повідомили у поліції, водій BMW не впорався з керуванням свого авто та виїхав за…









