Стало відомо, коли всі поїзди “Інтерсіті+” будуть зі Starlink

Протягом року всі потяги “Інтерсіті+” будуть обладнані системами Starlink. Wi-Fi обладнали у поїзді за маршрутом Київ-Харків, де його тестували протягом 100 днів, повідомив голова правління “Укрзалізниці” Олександр Камішин. “Ми партизанськими методами обладнали Starlink один поїзд Інтерсіті і катали його на…









