Теплопостачання в Києві відновили в повному обсязі, — Кличко

9 березня, вранці, росіяни вкотре обстріляли Україну. У столиці був пошкоджений об‘єкт енергетичної інфраструктури. Почалися перебої із теплопостачанням. Станом же на вечір 11 березня роботу централізованого теплопостачання в Києві відновили в повному обсязі. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличкоу своєму Telegram-каналі. Віталій Кличко «Комунальники ще працюють над видаленням повітря в системах…









