На Подолі покращили якість теплопостачання для 3 тисяч мешканців

Трубопровід на цій ділянці було прокладено в 1967 році. Тобто понад 50 років тому. За останні три роки тут сталось 11 пошкоджень з тимчасовим призупиненням послуг централізованого опалення та гарячого водопостачання, повідомили у «Київтеплоенерго». Тепловики повністю замінили аварійну ділянку трубопроводу між теплокамерами. Фото: Київтеплоенерго Тепловики повністю замінили аварійну ділянку…









