На Київщині повідомили про підозру лікарці, яка забула в тілі дитини серветку

Лікарка після проведення операції, залишила сторонній предмет в тілі семирічного хлопчика. Слідчі Бориспільського райуправління поліції повідомили жінці про підозру за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому (ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу). Санкція статті передбачає до п’яти років обмеження волі…









