Шмигаль: Київщина з Києвом мають 20 МВт децентралізованої генерації, чекаємо на збільшення.

У Києві та регіоні запущено в роботу 20 МВт децентралізованої генерації, і невдовзі прогнозуються нові обсяги. Обстановка з електро- і теплозабезпеченням зберігається









